Witaj na stronie Elżbiety Stanisławskiej

Niezależnie od tego, czy szukasz działki budowlanej dla siebie, czy na inwestycję, województwo lubelskie jest warte rozważenia jako miejsce jej lokalizacji. Nasz region ma strategiczne gospodarczo położenie, jako że jesteśmy wschodnią granicą Polski, w miejscu sąsiadowania z krajem o europejskich ambicjach, czyli z Ukrainą. Ukraina wyraźnie daje do zrozumienia, że chce się coraz mocniej integrować z krajami Zachodu, co oznacza również rosnącą liczbę gospodarczych połączeń między naszym wschodnim sąsiadem a Europą. To przełoży się na gospodarczy rozwój województwa lubelskiego.

Lubelskie oferuje atrakcyjne miejsca zarówno dla osób szukających dostępu do wygód życia w mieście – stolica regionu, Lublin, ma ok. 350 tysięcy ludności; jak też dla osób szukających ustronia i spokoju, ponieważ w lubelskim jest mnóstwo terenów o charakterze wiejskim. Są one malownicze i ciche, a jednak, ze względu na wysoki poziom rozwoju rolnictwa, z dostępem do dróg i często z dostępem do wszystkich mediów.

Warto zwracać uwagę na działki budowlane położone w miejscach z dobrymi perspektywami, np. na obrzeżach miast, w regionach, w których planowane są duże inwestycje. Ceny są tam niewygórowane, jednak w najbliższych latach będą dynamicznie rosły. Działkę taką często można nabyć tanio, a do tego ma ona powierzchnię pozwalającą docelowo podzielić ją na kilka mniejszych, ale nadal w pełni funkcjonalnych parceli. Taki zabieg oznacza wypracowanie kilkukrotnego zysku.

Jako biuro nieruchomości działające głównie w województwie lubelskim, udzielamy pełnego wsparcia w zakresie doradztwa inwestycyjnego osobom zainteresowanym zakupem działki budowlanej w regionie. Znamy ten teren doskonale, a bez takiej wiedzy – nabywanej przez lata i poprzez codzienną pracę z konkretnymi ofertami – niemal niemożliwe jest zidentyfikowanie parceli budowlanych, które będą zyskiwały na wartości. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług, jako że naszą dewizą jest, aby podczas współpracy z zyskiem odchodziły obydwie strony, czyli zarówno my, jak i (przede wszystkim) nasz klient!

Zainteresowany ofertą?

Sprawdź już teraz nasze ogłoszenia!