Polski
Znajdujesz się tutaj:   Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej » Galeria » Seminarium informacyjno-promocyjne, Kraśnik
Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

20-325 Lublin, ul. Józefa Franczaka "Lalka" 43
tel. (81) 710 19 00  fax (81) 710 19 01
e-mail: biuro@fundacja.lublin.pl

www.fundacja.lublin.pl

Newsletter
Wpisz adres e-mail...

Seminarium informacyjno-promocyjne, Kraśnik

2012-06-06

 

W dniu 26 kwietnia 2012 r. w godzinach 10:00-15:00 odbyło się seminarium informacyjno-rekrutacyjne w Kraśniku inaugurujące realizację projektu „Budowanie nowoczesnego Sektora Ekonomii społecznej na terenie województwa lubelskiego”.

Wydarzenie to połączone zostało z oficjalnym otwarciem Filii Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny w Kraśniku. Była to również doskonała okazja do zaprezentowania bogatej oferty i osiągnięć Fundacji, działającej już od ponad 20 lat na terenie naszego województwa.

Seminarium odbyło się w Restauracji „Zielony Dworek” przy ul. Kolejowej 10 w Kraśniku. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz lokalnych i samorządów gminnych, instytucji rynku pracy, pomocy i integracji społecznej oraz organizacji pozarządowych.

Seminarium otworzył Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny dr inż. Henryk Łucjan, który przywitał zgromadzonych gości oraz przybliżył działalność i misję fundacji.

Podczas spotkania swoje prelekcje wygłosili: Pan Arkadiusz Biały (Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie) – „Ekonomia społeczna na Lubelszczyźnie” oraz Pan Jerzy Mika (Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu) – „Jak zdobyć wpływ na własne otoczenie, być aktywnym i umieć tę aktywność sfinansować”.

Eksperci omawiali zagadnienia związane z sektorem ekonomii społecznej, doradzili w jaki sposób można pozyskać pieniądze na rozpoczęcie działalności, przedstawili również specyfikę realizowanego projektu, jego zakres oddziaływania, grupy docelowe i ofertę.

Seminarium przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze

Zdjęcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej - 2012. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Freeline. Licznik odwiedzin: 31130