Polski
Znajdujesz się tutaj:   Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej » Publikacje » ROPS - Biuletyn ES
Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

20-325 Lublin, ul. Józefa Franczaka "Lalka" 43
tel. (81) 710 19 00  fax (81) 710 19 01
e-mail: biuro@fundacja.lublin.pl

www.fundacja.lublin.pl

Newsletter
Wpisz adres e-mail...

ROPS - Biuletyn ES


Zachęcamy do zapoznania się z treścią Biuletynu Ekonomii Społecznej, który powstał w ramach projektu „Opracowanie, realizacja i monitoring wieloletniego regionalnego planu działań na rzecz promocji i upowszechniania ekonomii społecznej oraz rozwoju instytucji sektora ekonomii i jej otoczenia w regionie – Drogowskaz rozwoju społecznego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Bieżący numer Biuletynu Ekonomii Społecznej prezentuje  artykuły podsumowujące dotychczasowe działania Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie związane z ekonomią społeczną na terenie województwa lubelskiego. Przedstawia także przedsiębiorstwa społeczne, które prężnie działają i rozwijają swoją działalność nie tylko na terenie naszego województwa. Prezentuje różnego typu inicjatywy podejmowane w ramach ekonomii społecznej, a także proponuje pomysły na wolne dni, czyli krótki przegląd wiosek tematycznych powstałych na terenie województwa lubelskiego. Biuletyn zapowiada również przyszłe wydarzenia, organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku miesięcy w naszym województwie.


Serdecznie zapraszamy do lektury!

ROPS Lublin

 

Do pobrania:

© Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej - 2012. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Freeline. Licznik odwiedzin: 31106