Polski
Znajdujesz się tutaj:   Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej » Aktualności » I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej
Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

20-325 Lublin, ul. Józefa Franczaka "Lalka" 43
tel. (81) 710 19 00  fax (81) 710 19 01
e-mail: biuro@fundacja.lublin.pl

www.fundacja.lublin.pl

Newsletter
Wpisz adres e-mail...

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej

2017-11-02

Mamy przyjemność zaprosić Państwa, w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Uniwersytetu Warszawskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie oraz Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego spółdzielni Socjalnych, na I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawie, w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 56/66.

Rejestracja ptorwa do 9 listopada 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że organizator nie dysponuje możliwością zwrotu kosztów dojazdu dla uczestników Forum. Dla połowy uczestników przewidziano miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych. Po zamknięciu rejestracji otrzymają Państwo informację w tym zakresie.

Wydarzenie to cyklicznie gromadzić będzie ludzi związanych z sektorem ekonomii społecznej i solidarnej, dając możliwość szerokich konsultacji rozwiązań przygotowywanych przez Ministerstwo, wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się wiedzą i pomysłami oraz sprawi, że ekonomia społeczna i solidarna stawać się będzie coraz bardziej widoczna.

Do pobrania:

© Ekonomia Społeczna, Lubelski Portal Ekonomii Społecznej - 2012. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Freeline. Licznik odwiedzin: 31053