Loading…

I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa, w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Uniwersytetu Warszawskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie oraz Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego spółdzielni Socjalnych, na I Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawie, w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 56/66.

Rejestracja ptorwa do 9 listopada 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że organizator nie dysponuje możliwością zwrotu kosztów dojazdu dla uczestników Forum. Dla połowy uczestników przewidziano miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych. Po zamknięciu rejestracji otrzymają Państwo informację w tym zakresie.

Wydarzenie to cyklicznie gromadzić będzie ludzi związanych z sektorem ekonomii społecznej i solidarnej, dając możliwość szerokich konsultacji rozwiązań przygotowywanych przez Ministerstwo, wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się wiedzą i pomysłami oraz sprawi, że ekonomia społeczna i solidarna stawać się będzie coraz bardziej widoczna.

Dodaj komentarz